בריאות פלוס - כתבי שירות

כתב שירות אמיתי ויעיל לכל אחד

כתבי השירות של "בריאות+" הינם כתבי שירות ייחודיים, יעילים ומותאמים לצרכים הקיימים בכל בית בישראל ומבוססים על היכרות מעמיקה של המומחים שלנו בהתרחשויות הלא צפויות שפוגשות אותנו לאורך החיים, מאפשרים לכם גישה ישירה לכל רופא פרטי שתבחרו ללא המתנה בתורים ארוכים, עם מכלול רחב של טיפולים רפואיים. 

כתבי השירות שלנו מאפשרים ללקוחותינו לפנות לייעוץ רפואי או לבצע בדיקות אבחנתיות אצל הרופאים הטובים ביותר בתחומם ובכל מכון רפואי שיבחרו ללא תלות בהספקת השירות על ידי גורם חיצוני או חברה, מבלי להגביל אותם ברשימת הסדר או זמני המתנה ארוכים ומייגעים. 

ולקבל החזר כספי לכיסוי ההוצאות שנגרמו ללא מילוי טפסי תביעה מסורבלים, ללא בירוקרטיה ארוכה ומיותרת, ללא אותיות קטנות ובתוך עד 5 ימי עסקים בלבד!.

לכתבי השירות של "בריאות+" ניתן להצטרף בכל גיל ובכל מצב בריאותי, ללא הצהרת בריאות וללא החרגות, אותם יצרנו במחשבה ורצון לאפשר לכם להתמודד עם התרחישים הלא צפויים וההוצאות הכלכליות שמלוות אותכם בצורה נוחה, שקטה ובנטרול שיקולים כלכליים העלולים לגרום לבעיות חמורות יותר ואף נזקים בלתי הפיכים לבריאות לקוחותינו. 
השירותים שלנו מעניקים כיסויים שאינם נכללים בתוכניות חיצוניות שונות או בפוליסות הביטוח השונות. 

אנו מאמינים במתן כיסוי מקיף ורחב ככל הניתן לכל לקוח, לכן כתבי השירות שלנו מבוססים דווקא על האזורים האפורים שרוב האנשים נתקלים ונפגעים מהם, וזאת בעלות חודשית נמוכה ושווה לכל כיס, על מנת לאשר לכל אחד ואחת להצטרף ולהנות מהיתרונות הרבים. 

להורדה/צפייה בכתבי השירות בריאות פלוס:

כתב שירות אמבולטורי
גילוי נאות
תנאי הכיסוי המלאים
כתב שירות רפואה משלימה
גילוי נאות
תנאי הכיסוי המלאים
כתב שירות אשפוז מתאונה וכיסויים נלווים
גילוי נאות
תנאי הכיסוי המלאים
כתב שירות יעוץ רפואי ובדיקות אבחנתיות
גילוי נאות
תנאי הכיסוי המלאים
כתב שירות רופא עד הבית
גילוי נאות
תנאי הכיסוי המלאים
כתב שירות בריאות משלים
גילוי נאות
תנאי הכיסוי המלאים
דילוג לתוכן